עץ הדעת
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
סושי פירות

סושי פירות

רוצים לפנק את האורחים שלכם בקינוח מרענן וקיצי? נמאס לכם מהעוגות עתירות השומן והמרגרינה שלא מוסיפות כלום לאף אחד חוץ מכבדות לאחר ארוחה מלאה? מחפשים משהו מקורי לאירוע שלכם, חתונה, בר מצווה או יומולדת משפחתי?

סושי פירות משלב בקינוח אחד שני סוגי קינוחים, מצד אחד , הפירות המגולגלים שהם רכיב דומיננטי בקינוח ומצד שני גם המילויים הטעימים בתוך הפירות המגולגלים שמוסיפים לפרי טעם מיוחד ועסיסי כשל קינוחים מתוקים. כך תוכלו להשביע את רצונם של האורחים שוחרי הבריאות ואת אלו שחייבים טעימה מתוקה.

 • טעים ומרענן

  סושי פירות 24 י'ח
  ₪140 ₪220
  לצפייה
 • טעים ומרענן

  סושי פירות 32 יח'
  ₪180 ₪200
  לצפייה
 • טעים ומרענן

  סושי פירות 48 יח'
  ₪240 ₪280
  לצפייה

פירות הם הצעה לקינוח דלה בשומן הרבה יותר מאשר כל קינוח אחר שתגישו לשולחן ולכן סביר להניח שרוב האורחים ישמחו לטעום מקינוח טעים , מרענן ולא מזיק לבריאות כמו רוב הקינוחים הסטנדרטיים. פירות בסיום ארוחה מלאה כל טוב הם הדבר הטוב ביותר לעיכול ולא מכביד על מערכת העיכול.

אם כן , מנינו בפניכם יתרונות רבים של הגשת פירות לקינוח בסיום הארוחה באירוע שלכם , כעת נציג בפניכם את אחד הרעיונות המוצלחים שלנו להגשת פירות לאירוע: קבלו את סושי הפירות.. חשוב שתבינו שאין כל קשר בין המאכל סושי לסושי פירות. בעולם הבישול סושי הוא שם לגלגול של מרכיבים שונים יחד שיוצרים טעם משכר במיוחד. הסושי שלנו אינו עשוי כמובן מאותם רכיבים אלא מפירות טרופיים מגולגלים  בשילוב מגוון טעמים טבעיים ומתוקים. סושי הפירות שלנו מוגש על מגשי פורצלן יפים וניתן גם לעטוף את המגש בצלופן ולעצבו בסרטיי עיצוב ועטיפה , אם הסושי מיועד למתנה תוכלו לצרף אליו גם כרטיס ברכה עם איחול מחמם את הלב.

סושי פירות פשוט שילוב מנצח

אנו בעץ הדעת רקמנו לכם את הפתעת הערב שתהנה את האורחים שלכם ותעשה את האירוע שלכם למשודרג פי כמה ממה שהיה יכול להיות. עץ הדעת היא חברה לעיצוב ומכירה של עיצובי פירות בסגנונות שונים. אנו מעצבים מגשי פירות לאירועים ולהגשת כיבוד במשרד, גם ברי פירות לאירועים נמצאים בתחום ההתמחות שלנו . אנו מאמינים שהססגוניות של הפירות יעניקו לאירוע שלכם מראה צבעוני וחי ועל הטעם אין מה לדבר...

אצלנו בעץ הדעת תקבלו סושי פירות משובח ביותר, עשוי מפירות טרופיים מגולגלים מלאי כל טוב. אנו משתמשים בפירות העונה או בפירות טרופיים אקזוטיים , שירות המשלוחים שלנו הוא אמין ומקצועי, אנו מעסיקים חברות משלוחים שיש להם מערכת של קירור ברכב על מנת שמגש הסושי שהזמנתם יגיע אליכם במיטבו.